automatinė laistymo sistema

Automatinė laistymo sistema

Jums siūlome automatine laistymo sistemą, ši sistema pastaruoju metu įgauna vis didesnį populiarumą, tai įtakoja augantis gyvenimo tempas, galimybė nebūti pririštiems prie namų aplinkos priežiūros, daugiau laiko skirti sau, be to ji taupo laiką ir vandenį, tolygiai palaisto veją ir augalus. Galime įrengti nuo pačios paprasčiausios iki kompiuterizuotos su lietaus ar drėgmės davikliais valdomos iš bet kurio pasaulio krašto.

Automatinei laistymo sistemai naudojame vandentiekio slėginius vamzdžius.Vamzdžiai pagaminti iš polietileno PE100 ir PE100RC. Tai naujausios didelio stiprumo polietileno rūšys, iš šios žaliavos pagamintas slėginis vamzdis yra ypač tvirtas ir atsparus lėtam plyšio sklidimui. PE slėginiai vamzdžiai yra visiškai atsparūs korozijai, o teisingai sumontuoti PE vamzdynai yra itin ilgaamžiai. Vamzdžiai jungiami mechaninėmis plastiko jungtimis.

Vandentiekio slėginis vamzdis

Picture 1 of 1

Sekanti svarbi dalis automatinės laistymo sistemos yra elektromagnetiniai vožtuvai. Jie paskirsto vandenį sistemoje. Elektra gaudami signalą jie paleidžią atskiras užprogramuotas zonas. Gerai ir teisingai paskaičiuotas vandens kiekis atskiroms zonoms leidžią pilnai išnaudoti purkštukus. Paleidus vožtuvą viena zona gali išpurkšti iki 8 purkštukų. Priklausomai nuo purkštukų nominalų.

Vožtuvai

Picture 1 of 1

Vožtuvai sumontuojami su kolektoriumi ir paskirtoje vietoje įmontuojami į tam skirtą vožtuvų dėžę. Kuri paslepiama žemėje ir lieka tik matoma, atidaroma viršutinė dalis, kuri vejoje pradingsta dėl jos žalios spalvos paviršiaus.

Vožtuvų dėžė

Picture 1 of 1

Laistymo programatorius. Kuris yra pasirenkamas pagal zonų kiekį. Taip pat pasirenkama pagal, tai kur numatoma jo vieta ar viduje, ar lauke. Vis labiau populiarėjantys WIFI laistymo programatoriai, kuriuos galima valdyti telefonu, kompiuteriu iš bet kurio pasaulio šalies kur galima prisijungti prie interneto.

Hunter WIFI programatorius

Picture 1 of 1

Taip pat reikia nepamiršti vienų svarbiausių dalių, tai purkštukai. Kurie yra skirstomi į rotorinius purkštukus, kurie yra patys populiariausi, ekonomiški ir tolygiausiai palaistantys.

Plaktukiniai purkštukai labiau skirti toms vietoms palaistyti, prie kurių sunkiau prieiti.

Vienos srovės purkštukai skirti didesniems plotams, stadionams laistyti.

Kilnojami purkštukai skirti labiau medelynams, ūkiams.

Dauguma purkštukų slepiasi po žeme ir nuo vandens slėgio iššoką į viršų.

Purkštukas su korpusu

Picture 1 of 1

Lietaus daviklis padės pilnai suprogramuoti savo laistymą, lietuj lyjant duos signalą programatoriui nelaistyti. Jiems parenkama vieta atviresnė, kad pasiektų lietuj lyjant lašai. Taip pat yra dirvožemio drėgmės davikliai, kurie užkasami atitinkamoje vietoje matuoja dirvožemio drėgmę.

Lietaus daviklis

Picture 1 of 1

Lašelinės drėkinimo sistemos skirtos augalams, daržovėms, alpinariumams, gėlynams, šiltnamiams, lysvėms. Plačiai naudojama ne tik savam kieme, sodyboje, bet ir ūkiuose. Užtikrina tolygu, vienoda vandens lašėjimą per visą vamzdžio ilgį. pratekėjimas apie 2 litrai vandens per valandą.

Lašelinė drėkinimo sistema

Picture 1 of 1