Laistymo sistemos

Laistymo sistemos įrengimas

 

Užplūdę karščiai vargina ne tik žmones, bet ir augalus, veją. Kiekvienas sodininkas žino, kad dabar kaip niekada svarbu pasirūpinti dirvos drėgme, tačiau kasdieninis laistymas ne tik vargina, bet ir atima daug laiko. Po sunkių dienos darbų norisi pailsėti, praleisti laiką su šeima, o ne vargti savame kieme. Nežinote nuo ko pradėti? Čia mes padėsime Jums. Pirmas žingsnis:

Laistymo sistemos projektas

Picture 1 of 1


Rengiant projektą įvertinami svarbūs faktoriai, kurie lems optimaliausia laistymo sistemos darbą. Įvertinami reljefo nelygumai, būsimų arba esamų augalų vieta. Parenkama teisingiausia purkštuku vieta ir kiekis. Nustatoma kiek iš viso bus zonų Jūsų sklype.

 

Laistymo sistemos įrengimas

Picture 1 of 1


Visi darbai pradedami nuo vandens šaltinio debito ir slėgio išmatavimo:
1. Remiantis laistymo sistemos projektu kasama 25-35 cm. gylio tranšėjos ir išvedžiojami ir sujungiami vamzdžiai.
2. Sumontuojami ir sureguliuojami laistymo sistemos purkštukai.
3. Surenkamas vožtuvų kolektorius kartu su elektromagnetiniais vožtuvais.
4. Pajungiamas ir suprogramuojamas laistymo sistemos kompiuteris, programatorius valdantis visą vejos, augalų laistymo darbą. Pajungiamas lietaus daviklis, kuris neleis laistymo sistemai isijungti, jeigu lis lietus.
5. Purkštukų sureguliavimas, testavimas.
Laistymo sistemai naudojame ilgaamžišką ir laiko patikrintą laistymo sistemos įranga “Hunter” pagaminta JAV. Laistymo sistemos įranga parenkama ir sukomplektuojama pagal individualius projektus. Teisingai parinkta ir sumontuota laistymo įranga tarnaus ilgus metus, o žaliuojanti veja, bei augalai džiugins akis.

Taip pat padėsime sumontuoti laistymo sistemas jūsų ūkiams, daržams, šiltnamiams, alpinariumams, augalų oazėms.

Turime didelę patirtį, dirbame tik su gerai pasaulyje žinomų ir gerai vertinamų gamintojų įranga. Kokybiškai atliekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo.

Padėsime puoselėti jūsų kiemą, palengvinsim kasdienybę. Nemokamai paskaičiuosim Jums sąmatą. Konsultuojame visais su laistymo sistemomis susijusiais klausimais. Atvyksime, patarsime kokia laistymo sistemą Jums pasirinkti.