Apželdinimo projektavimas

Apželdinimo projektavimas

Statybos darbams einant į pabaigą, susimastome apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio. Norisi gražiai susitvarkyti aplinką, bet nežinote nuo ko pradėti.

Pirmas žingsnis būtu pasidaryti sklypo apželdinimo projektą. Iš pradžių, tai atrodo paprasta ir lengva, bet taip nėra. Reikia numatyti augalų busimas vietas, jų aukšti, bei plotį ateityje, augalų spalvingumą ir išsidėstymą, taip pat svarbu žinoti, kurie augalai mėgsta saulėtas vietas, kurie pavėsingas. Taip pat numatyti reprezentacines, poilsio zonas. Svarbiausiai, kad norai ir svajonės būtų išdėstyti projekte. Padarius sklypo projektą nuosekliai ir tvarkingai galima judėti į priekį.

Mes siūlome suprojektuoti, o vėliau ir sutvarkyti sodybą, kad jos priežiūra užimtų kuo mažiau laiko.

Projektuojame ir tvarkome senus sklypus, sodus. Retas žmogus yra patenkintas savo sodu. Nepaisant teikiamo malonumo, visada norisi kažką patobulinti. Daugelis svajoja apie didesnį sodą, kai kurie norėtų mažesnio ir lengvai prižiūrimo, bet visiems norisi kuo gražiau sutvarkyti turimas valdas.

Kartais užtenka tik nuvažiuoti į vietą ir norint nedaug augalų, padėsime vietoje pakonsultuoti. Turint didelę patirtį galima pasiūlyti nedidelius sklypo suprojektavimo variantus vietoje.